.

CONAX VİSİON SU ARITMA CİHAZI

.

Dahili tank, Kompakt tasarım, Tazyikli su üretir, 6 filtrasyon aşaması içerir, Alkalin filtre sayesinde 8.5 pH seviyesinde su sağlar, Mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar, Yeşil Teknoloji & Elektrik Gerektirmez.


Vision su arıtma cihazı içerdiği 6 aşamalı filtrasyon teknolojisi ile 8.5 Ph seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Alkalin ve Mineral ve Hindistan Cevizi filtreleri sayesinde yüksek kaliteli içme suyu elde etmenizi sağlar. Elektrik gerektirmeği için çevreye duyarlı bir sistemdir.


Şık tasarımı ve dahili tankı ile minimum yer kaplayan Vision modeli yaşamınıza kolaylık katar. Tazyikli su elde etmenizi sağlayan Vision modeli inline filtre sistemi ile kolay filtre değişimi sağlar.


Mineral filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, alkalin filtre suyun pH seviyesinin 8.5 seviyesinde olmasını sağlar.


Paket İçeriği; • 5 Mikron Tak Çevir Sediment Filtre, • Tak Çevir Aktif Karbon Blok Filtre, • 1 Mikron Tak Çevir Sediment Filtre, • 75 GPD Conax Elite Membran FiltreHEMEN ARA